Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kradzież i poszukiwany dwoma podstawami w rękach policjantów

Data publikacji 24.09.2018

Perfumy o wartości ponad 1500 złotych były łupem mężczyzny, który został zatrzymany w wolskim markecie. Policjanci ustalili, że mężczyzna jest również poszukiwany dwoma podstawami. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest mężczyzna w wieku 25 lat. Jego łupem były perfumy o wartości ponad 1500 zł. Natychmiast ujęli mężczyznę i zaalarmowali Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali go. W trakcie sprawdzeń okazało się, że 25-latek jest poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy i Sąd Rejonowy w Olsztynie w celu odbycia kary więzienia. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał już zarzut dotyczący kradzieży i trafił za kratki. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms