Chciał naklejki, napadł z nożem w ręku na 15-latka - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał naklejki, napadł z nożem w ręku na 15-latka

Naklejki były przyczyną napaści z nożem na 15-latku. Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Mężczyzna podejrzany o przestępstwo został namierzony i zatrzymany przez wolskich policjantów. 19-latek już usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża i został aresztowany na trzy miesiące.

Po zgłoszonej napaści z nożem na 15-latku policjanci z Woli wytypowali i zatrzymali w mieszkaniu 19-letniego mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Z ustaleń wynika, że mężczyzna trzymając w reku nóż doprowadził pokrzywdzonego do stanu bezbronności i  zabrał mu naklejki o wartości ok. 30 złotych po czym uciekł.

Funkcjonariusze po tej informacji od razu przystąpili do działań. Po zatrzymaniu mężczyzny, w trakcie przeszukania mieszkania ujawnili skradzione naklejki oraz w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia, ujawnili nóż.

Zatrzymany 19-latek trafił do policyjnej celi. Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Decyzją sądu 19-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

ms

  • Mężczyna zatrzymany przez policjantów