Jechał na mecz i wybił szybę młotkiem - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jechał na mecz i wybił szybę młotkiem

Data publikacji 18.09.2018

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia, który trafił do wolskiej komendy. Z ustaleń wynika, że mężczyzna trzymając w ręku młotek będący na wyposażeniu autobusu uderzał nim w szyby czym spowodował łączne straty w wysokości ok. 1600 zł. 40-latek już usłyszał zarzut. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze.

Kilka dni temu policjanci prowadzili czynności związane z zabezpieczeniem imprezy sportowej. W pewnej chwili zauważyli, jak jeden z mężczyzn jadący autobusem trzyma w ręku młotek stanowiący wyposażenie autobusu i wybija nim szybę. Nie czekając długo natychmiast zatrzymali go. Mężczyzna trafił do komendy na Wolę.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzili w tej sprawie dalsze czynności. Po przyjęciu zawiadomienia, wniosku o ściganie i ukaranie sprawcy oraz zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze.

ms