Pijany jechał kradzionym autem - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany jechał kradzionym autem

Data publikacji 17.09.2018

Zarzut kradzieży pojazdu oraz prowadzenia go będąc w stanie nietrzeźwości usłyszał w bemowskim komisariacie 27-letni Damian W. Z ustaleń wynika, że mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu zabrał kluczyki od pojazdu należącego do pracodawcy i wracał do miejsca zamieszkania. Kiedy stracił panowanie nad pojazdem wpadł na torowisko skąd próbował uciec. Okazało się, że 27-latek nie posiada uprawnień do kierowania za co również odpowie przed sądem.

Po 16 policjanci z bemowskiego patrolu otrzymali informację, że kierujący dacią stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na torowisko skąd próbował uciec. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce potwierdzili te informacje. Ujęty mężczyzna przez świadków zdarzenia szarpał się i próbował wyrwać. Funkcjonariusze zatrzymali go. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Dalej sprawą zajęli się dochodzeniowcy. Policjanci ustalili, że mężczyzna zabrał kluczyki do pojazdu należącego do pracodawcy 27-latka ponieważ chciał wrócić do miejsca zamieszkania. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży oraz prowadzenia pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości. 27-latek odpowie jeszcze za prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

ms