Dzielnicowi z Woli zatrzymali podejrzanych o kradzież - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi z Woli zatrzymali podejrzanych o kradzież

Data publikacji 12.09.2018

Dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego otrzymali informację o tym, że w jednym z marketów doszło do kradzieży kosmetyków. Kobietę i mężczyznę w wieku 33 lat rozpoznał pracownik ochrony, bowiem okazało się, że to nie pierwsza ich kradzież w tym sklepie jaką mieli na sumieniu. 33-latkowie zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy dzielnicowi w trakcie obchodu rejonu służbowego otrzymali informację, że w jednym z marketów doszło do kradzieży. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Podejrzanymi o kradzież okazali się być kobieta i mężczyzna w wieku 33 lat. Ich łupem były kosmetyki. Dzielnicowi ustalili, że to nie pierwsza kradzież jaką mieli na sumieniu. Do podobnych zdarzeń doszło kilka dni wcześniej w tym sklepie. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę  prawie 800 zł. Osoby te zostały zatrzymane.

Katarzyna R. i Piotr R. zostali przewiezieni do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms