Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Matka z synem usłyszeli zarzuty, policjanci odzyskali skradziony towar o wartości ok. 22 tysiące zł.

Zarzuty działania wspólnie i w porozumieniu usłyszeli w wolskiej komendzie matka z synem. 57-letnia Natalia K. i jej 26-letni syn zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem kradzieży kosmetyków w sklepie na terenie dzielnicy. W trakcie dalszych czynności okazało się, że oboje trudnili się przestępczym procederem bowiem w mieszkaniu policjanci ujawnili kosmetyki, torebki, portfele, okulary oraz inne akcesoria różnych marek o łącznej wartości ok. 22 tysiące zł. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci z wydziału patrolowo interwencyjnego z wolskiej komendy interweniowali w związku z kradzieżą sklepową. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że osobami podejrzanymi o kradzież to matka z synem, a ich łupem były kosmetyki o łącznej wartości ponad 600 zł. Oboje trafili do policyjnej celi.

Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W trakcie dalszych czynności okazało się, że oboje trudnili się przestępczym procederem bowiem w mieszkaniu policjanci ujawnili kosmetyki, torebki, portfele, okulary oraz inne akcesoria różnych marek o łącznej wartości ok. 22 tysiące zł. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Odzyskany przez policjantów towar wróci do sklepów skąd został skradziony. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ms

  • Odzyskany towar przez policjantów
  • Odzyskany towar przez policjantów
  • Odzyskany towar przez policjantów