Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na spotkaniu z przedszkolakami w ramach „Bezpiecznych Wakacji”

Policjanci z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy, przeprowadzili spotkanie z dziećmi z Przedszkola przy ul. Brożka 17. Policjanci przypomnieli przedszkolakom najważniejsze numery alarmowe, zasady bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, a także to, jak mają zachowywać się w sytuacjach zagrożenia.

Policjanci z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy zawsze chętnie uczestniczą w spotkaniach z dziećmi. Tym razem gościli w Przedszkolu przy ul. Brożka 17, aby spotkać się z przedszkolakami i porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje”.

Policjanci rozmawiali z przedszkolakami między innymi o numerach alarmowych, o tym jak należy korzystać z przejść dla pieszych i bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Funkcjonariusze sprawdzili wiedzę przedszkolaków na temat znaków drogowych, a także przypomnieli o tym jak mają zachować się nad wodą spędzając czas na wakacjach. Każde z dzieci mogło również obejrzeć sprzęt policyjny, w tym radiowóz. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

ms

  • Policjanci na spotkaniu z przedszkolakami w ramach „Bezpiecznych Wakacji”
  • Policjanci na spotkaniu z przedszkolakami w ramach „Bezpiecznych Wakacji”