Działał w warunkach recydywy - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działał w warunkach recydywy

Data publikacji 10.07.2018

Cztery zarzuty kradzieży w warunkach recydywy usłyszał w wolskiej komendzie 29-letni Sebastian B. Straty na jakie naraził pokrzywdzonych wyniosły ponad 6 tysięcy zł. Jego łupem były głownie perfumy skradzione z drogerii. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli pracowali nad sprawą związaną z kradzieżą perfum z drogerii na terenie dzielnicy. Z ich ustaleń wynika, że podejrzewanym mężczyzna o to jest 29-letni Sebastian B. Kiedy mężczyzna pojawił się w drogerii, ci natychmiast go zatrzymali. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu po przeanalizowaniu innych podobnych spraw, zgromadzili materiał dowodowy z którego wynika, że 29-latek ma na sumieniu jeszcze inne kradzieże. Okazało się, że w okresie od stycznia do lipca br. dochodziło do takich samych kradzieży w drogerii, a podejrzanym jest zatrzymany Sebastian B.

Mężczyzna usłyszał łącznie cztery zarzuty kradzieży w warunkach recydywy. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms