Podejrzany o kradzieże w sklepie w rękach policjantów - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kradzieże w sklepie w rękach policjantów

Data publikacji 09.07.2018

Pięć zarzutów kradzieży usłyszał w bemowskim komisariacie 22-letni Szymon M. Z informacji funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna podejrzany jest o kradzieże perfum, gdzie łączna wartość strat wynosi niemalże 4 tysiące zł. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bemowscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest mężczyzna w wieku 22 lat. Jego łupem były perfumy. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do policyjnej celi.

Funkcjonariusze z komisariatu przeanalizowali sprawy dotyczące kradzieży. Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze inne kradzieże, gdzie łupem były wyłącznie perfumy. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę niemalże 4 tysiące zł. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał pięć zarzutów kradzieży. Teraz za to przestępstwo może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms