W mieszkaniach ukrywał znaczną ilość narkotyków - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W mieszkaniach ukrywał znaczną ilość narkotyków

Skrupulatne czynności oraz dobre rozpoznanie wolskich kryminalnych doprowadziło do ujawnienia ukrytych w dwóch mieszkaniach ponad 60 gramów MDMA i niemalże 20 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli również ponad 5 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar i grzywien i zatrzymali 29-letniego mężczyznę w tej sprawie. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Funkcjonariusze z wolskiej komendy z wydziału kryminalnego posiadali informację, że na terenie dzielnicy znany im mężczyzna może posiadać narkotyki. Zorganizowali działania i skontrolowali lokal. W trakcie przeszukania mieszkań w których przebywał 29-latek policjanci ujawnili ukryte narkotyki. Zatrzymany  29-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone substancje to ponad 60 gramów substancji psychotropowej oraz niemalże 20 gramów marihuany. Kryminalni zabezpieczyli również ponad 5 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

ms

  • Zabezpieczona substancja
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki i pieniądze