Dusił matkę bo ta nie pozwoliła grać mu na komputerze - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dusił matkę bo ta nie pozwoliła grać mu na komputerze

Data publikacji 27.06.2018

Zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego usłyszał w wolskiej komendzie 18-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez policjantów z wolskiej patrolówki. Funkcjonariusze interweniowali w związku z awanturą do której doszło pomiędzy matką, a synem, a powodem kolejnej awantury było to, że matka nie pozwoliła grać mu na komputerze. Okazało się, że taka sytuacja trwa od lutego br. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Około 4 nad ranem policjanci z wolskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o tym, że pomiędzy matką, a synem doszło do awantury. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia z których wynika, że doszło pomiędzy nimi do sprzeczki, ponieważ syn całą noc używał laptopa i głośno rozmawiał przez mikrofon. Kiedy matka poprosiła go o wyłączenie urządzenia, syn rzucił się na nią, szarpał ją za włosy, popychał i dusił. Okazało się, że taka sytuacja trwa już dłużej, od lutego br. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że ma ona zakłócony spoczynek nocny, ponieważ często dochodzi do awantur nocą pomiędzy nią, a synem z powodu gry na komputerze.

18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad matką. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms