Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na pikniku w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Policjant z komisariatu z Bemowa st. asp. Krzysztof Kanciał zawsze chętnie uczestniczy i angażuje się w spotkania organizowane podczas pikników w których uczestniczą dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Tym razem aktywnie uczestniczył w pikniku zorganizowanych na terenie szkoły oraz w pogadance w przedszkolu na terenie Bemowa. Towarzyszyła mu żona asp. Jolanta Kanciał Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Łomiankach.

Piknik zorganizowany na terenie szkoły podstawowej nr 341 oraz pogadanka na terenie Przedszkola nr 216 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. A to wszystko dzięki zaangażowaniu policjanta st. asp. Krzysztofa Kanciał, któremu towarzyszyła żona asp. Jolanta Kanciał Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Łomiankach. Podczas pikniku policjanci przeprowadzili konkurs pod nazwą „Jak widzę policjanta”. Każde dziecko, które odwiedziło policjantów, mogło zapoznać się ze sprzętem policyjnym. Główną atrakcją wśród najmłodszych było zrobienie odbitki dłoni.

Spotkanie z policjantami jest również okazją do wyuczenia u dzieci zachowań i umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożeń. Na ten temat odbyła się pogadanka w Przedszkolu nr 216. Policjanci rozmawiali z dziećmi o zagrożeniach podczas kontaktu z nieznajomymi, zaznajamiali je z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tematem, który jednak był poruszany najczęściej, było bezpieczeństwo nad wodą. 

ms

  • Policjanci na spotkaniu z dziećmi
  • Policjanci na spotkaniu z dziećmi
  • Policjanci na spotkaniu z dziećmi
  • Policjanci na spotkaniu z dziećmi
  • Policjanci na spotkaniu z dziećmi