Podejrzany o kradzieże w sklepie w rękach policjantów - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kradzieże w sklepie w rękach policjantów

Data publikacji 18.06.2018

Zarzut kradzieży usłyszał w wolskiej komendzie 28-letni Łukasz J. Z informacji funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna podejrzany jest o kradzieże w sklepie od maja do czerwca br., a łączna wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 3 tysiące złotych. Jego łupem były przede wszystkim akcesoria do szczoteczek do zębów oraz perfumy. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest mężczyzna w wieku 28 lat. Jego łupem były akcesoria do szczoteczek o zębów oraz perfumy o wartości ponad 3 tysiące zł. Z ustaleń wynika, że do kradzieży doszło również w maju i na początku czerwca br.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli ich do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms