„Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" na Woli i Bemowie - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" na Woli i Bemowie

Miniony weekend na Woli i Bemowie minął pod znakiem bezpieczeństwa i profilaktyki. Policjanci z profilaktyki uczestniczyli aktywnie na piknikach. Przedsięwzięcia te miały charakter imprez edukacyjno-rekreacyjnych, podczas której uczestnicy mogli zobaczyć policyjny radiowóz oraz zrobić odbitkę dłoni. Tematem przewodnim, w związku ze zbliżającymi się wakacjami, było bezpieczeństwo nad wodą.

Kolejny raz  policjanci z Woli wzięli udział w piknikach zorganizowanych na terenie Woli i Bemowa. Policjanci przygotowali dla najmłodszych naszych mieszkańców wiele atrakcji. Podczas imprez jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się policyjne stoisko, na którym dla najmłodszych czekały rozmaite atrakcję. Każdy z chętnych mógł wsiąść do radiowozu oraz zrobić sobie odbitkę dłoni. Podczas pikniku z rąk organizatorów asp. szt. Jacek Błaszczyk w imieniu Komendanta Rejonowego odebrał podziękowanie za 20-letnią współpracę integracji na Woli.

Spotkanie z policjantami jest również okazją do wyuczenia u dzieci zachowań i umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożeń, np. podczas kontaktu z nieznajomymi oraz zaznajomienie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tematem, który jednak był poruszany najczęściej, było bezpieczeństwo nad wodą. 

ms

  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku