Oszustka mieszkaniowa poszukiwana nakazem - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Oszustka mieszkaniowa poszukiwana nakazem

Wolscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o oszustwo przy wynajmie mieszkania. Policjanci ustalili, że 27-latka oszukała w ten sposób dwie osoby, ale niewykluczone że może być ich znacznie więcej. Kobieta usłyszała już zarzuty za popełnione przestępstwa. Okazało się, że jest poszukiwana nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pół roku więzienia za podobne przestępstwa.

Do wolskich policjantów trafiło zgłoszenie dotyczące oszustwa przy wynajmie mieszkania. Funkcjonariusze od razu udali się na miejsce. Tam zastali dwóch pokrzywdzonych, którzy namierzyli oszustkę. Okazało się, że kobieta wynajmowała mieszkania przez internet na dobę lub dwie po czym opuszczała je zostawiając klucze, bez pieniędzy.

27-letnia Anna K. została zatrzymana. Kobieta była poszukiwana na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pół roku więzienia za podobne przestępstwa. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili podejrzanej trzy zarzuty karne dotyczące oszustwa. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 8 lat więzienia.

ms

  • Policjant wykonuje czynności z zatrzymaną kobietą