Rozpoznajesz te osoby? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz te osoby?

Data publikacji 04.06.2018

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunki osób mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum. Nr sprawy WM -I-4785/18.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiet i mężczyzny mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje ich lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 603 94-27 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

ms