Okradły z dokumentów i pieniędzy - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradły z dokumentów i pieniędzy

Trzy kobiety narodowości bułgarskiej zostały zatrzymane przez stołecznych wywiadowców na gorąco przestępczego procederu. Kobiety w wieku 19, 34 i 50 lat podejrzane są o kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi. Wpadły podczas obserwacji realizowanej przez policjantów. Dosłownie na ich oczach wykorzystały nieuwagę pokrzywdzonej, której został skradziony z torebki portfel z zawartością. Podejrzane już usłyszały zarzuty karne.

Stołeczni wywiadowcy w trakcie służby rozpoczęli obserwację trzech kobiet narodowości bułgarskiej, które przy ulicy Wolskiej rozglądały się za kobietami robiącymi zakupy. W pewnej chwili funkcjonariusze zauważyli jak jedna z nich zasłania bluzką torebkę kobiety robiącej zakupy, wykorzystuje jej nieuwagę i wyciąga z jej torebki portfel. Natychmiast po tym trzy kobiety obserwowane przez policjantów zaczęły się oddalać. Funkcjonariusze ruszyli za nimi. Po chwili kobiety zostały zatrzymane. Skradziony portfel wraz z zawartością został ujawniony przy jednej z nich.

Zatrzymane w wieku 19, 34 i 50 lat trafiły do policyjnej celi. Niczego nie spodziewająca się pokrzywdzona odzyskała portfel wraz z dokumentami i pieniędzmi, funkcjonariusze wykonali czynności procesowe. Podejrzane usłyszały zarzut kradzieży i ukrywania dokumentów wspólnie i w porozumieniu. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ms

  • Policjant wykonuje czynności z zatrzymaną kobietą
  • Kobieta zatrzymana przez policjantów
  • Kobieta zatrzymana przez policjantów