Dzień Matki w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Matki w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie

W miniony weekend policjanci z wolskiej komendy uczestniczyli w kilku piknikach, m.in. w Instytucie Matki i Dziecka, z okazji 40-lecia Parafii Karola Boromeusza i w Parku Sowińskiego pod hasłem „Dzień Rodziny”. Podczas pikników uczestnicy mogli zobaczyć policyjny radiowóz oraz każdy mógł zrobić sobie odbitkę dłoni.

Policjanci z Woli udział wzięli w pikniku organizowanym przez Instytut Matki i Dziecka z okazji 20-lecia Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka IMiD. Podczas weekendu wolscy profilaktycy obecni byli także na pikniku z okazji "Dnia Rodziny" na terenie Parku Sowińskiego oraz pikniku z okazji 40-lecia Parafii Karola Boromeusza. Policjanci przygotowali dla najmłodszych na mieszkańców wiele atrakcji. Wszyscy zainteresowani mieli możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu, włączenia syreny, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia oraz zrobić sobie odbitkę dłoni.

Spotkanie z policjantami jest również okazją do wyuczenia u dzieci zachowań i umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożeń, np. podczas kontaktu z nieznajomymi oraz zaznajomienie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zapraszamy na fotorelację.

  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku