Wykorzystywał nieuwagę pokrzywdzonych i ich okradał - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wykorzystywał nieuwagę pokrzywdzonych i ich okradał

Data publikacji 22.05.2018

Trzy zarzuty dotyczące kradzieży usłyszał w wolskiej komendzie 36-letni Paweł Ł. Mężczyzna został ustalony przez operacyjnych z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. 36-latek został zatrzymany na ulicy niczego nie spodziewając się i został doprowadzony do komendy. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wykorzystywał nieuwagę pokrzywdzonych w przychodni zdrowia, w sklepie i barze, wtedy dokonywał kradzieży telefonów komórkowych oraz portfela z dokumentami i pieniędzmi. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli prowadzili sprawy związane z kradzieżami. Łupem były telefony komórkowe oraz portfel z dokumentami i pieniędzmi. Do kradzieży doszło w przychodni zdrowia, w sklepie i barze. Funkcjonariusze operacyjni rozpoczęli ustalenia. Wytypowali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże, okazał się nim 36-letni mężczyzna znany policjantom z wcześniejszych zatrzymań.

Do zatrzymania Pawła Ł. doszło na ulicy skąd mężczyzna został doprowadzony do wolskiej komendy. Podejrzany usłyszał trzy zarzuty karne. Policjanci odzyskali jeden z utraconych telefonów komórkowych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms