Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym przez Sąd w Warszawie, zatrzymany w Toruniu

Data publikacji 15.05.2018

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w dla Warszawy Pragi Północ w celu odbycia kary więzienia za oszustwa. Mężczyzna był również poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu oraz postanowieniem o nakazie doprowadzenia. Zgodnie z dyspozycją Sądu został przewieziony do zakładu karnego.

49-latek od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ wydał za nim list gończy i nakaz doprowadzenia. Dodatkowo 49-latek był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Kryminalni udali się na teren województwa kujawsko-pomorskiego. Tam w jednym z mieszkań zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji i zgodnie z dyspozycją Sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia 16 miesięcy pozbawienia wolności.

ms