Dotkliwie pobił, trafił do aresztu na trzy miesiące - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dotkliwie pobił, trafił do aresztu na trzy miesiące

Data publikacji 11.05.2018

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Woli doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pobicie, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Z ustaleń wynika, że pokrzywdzony został dotkliwie pobity i z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po usłyszeniu zarzutu, sąd zastosował wobec 34-letniego Przemysława S. trzy miesiące aresztu.

Zdarzenie miało miejsce nad ranem na terenie Woli. Funkcjonariusze zostali powiadomieni przez przypadkowe osoby o tym, że jakiś mężczyzna został pobity i ma rozciętą głowę. Na miejscu załoga pogotowia ratunkowego udzielała mu pomocy. Pokrzywdzony trafił do szpitala z obrażeniami ciała.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Funkcjonariusze rozpoczęli ustalenie osób odpowiedzialnych za to zdarzenie. Nie potrzebowali zbyt wiele czasu bowiem po kilku godzinach po zdarzeniu zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzewanego o pobicie. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W chwili zatrzymania 34-latek miał ponad  promil alkoholu w organizmie.

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zebrali materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut pobicia, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu. Sąd zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

ms