Nękał swoją ofiarę, teraz odpowie za stalking - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nękał swoją ofiarę, teraz odpowie za stalking

Data publikacji 10.05.2018

Zarzut stalkingu usłyszał w komisariacie na Bemowie 23-letni mężczyzna. Z ustaleń jakie posiadali policjanci, wynikało, że mężczyzna uporczywie nękał pokrzywdzoną, wysyłał jej liczne sms, dzwonił wielokrotnie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Decyzją prokuratora, 23-latek został objęty dozorem policyjnym.

Policjanci z bemowskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o stalking. Z ustaleń jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że pokrzywdzona była nękana przez swojego oprawcę już od ponad roku. Mężczyzna wielokrotnie dzwonił do pokrzywdzonej, wysyłał jej sms, nachodził ja w miejscu zamieszkania. Zaniepokojona i zdenerwowana kobieta w końcu zaalarmowała o wszystkim Policję. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu.

Dochodzeniowcy, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili 23-latkowi zarzut stalkingu. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms