Skradł portfel, chwilę po tym został zatrzymany - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skradł portfel, chwilę po tym został zatrzymany

Data publikacji 08.05.2018

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego i zabrał sprzed kasy pozostawiony portfel wraz z zawartością. Całe zdarzenie uchwyciła kamera monitoringu. Chwilę po zdarzeniu Bartosz B. został zatrzymany i usłyszał już zarzut.

Do policjantów z Woli wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży portfela. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że w trakcie zakupów najprawdopodobniej pozostawił portfel z dokumentami w pobliżu kasy, kiedy płacił za zakupy. Na miejscu funkcjonariusze sprawdzili monitoring, na którym zarejestrował się wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z kradzieżą. Chwilę po zdarzeniu policjanci ustalili miejsce przebywania Bartosza B. Kiedy mężczyzna otworzył drzwi od lokalu był zaskoczony wizytą mundurowych. W mieszkaniu znajdował się również skradziony portfel.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. W trakcie przesłuchania przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

ms