Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzaną o kradzież pieniędzy okazała się współlokatorka

Data publikacji 30.04.2018

Policjanci z Bemowa zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież. Łupem miały być pieniądze i kosmetyki o łącznej wartości ponad 600 zł. Z wstępnych ustaleń wynika, że do kradzieży miało dojść kilka dni temu w mieszkaniu wynajmowanym przez studentów. W tej sprawie policjanci zatrzymali podejrzaną 24-latke, współlokatorkę pokrzywdzonej i odzyskali skradzione pieniądze. Podejrzana już usłyszała zarzut kradzieży.

Do komendy na Wolę zgłosiła się pokrzywdzona, która zawiadomiła o kradzieży, do której miało dojść w mieszkaniu wynajmowanym przez studentów. Z  zeznań wynikało, że skradzione zostały pieniądze oraz kosmetyki. Łączne straty oszacowano na kwotę ponad 600 zł. Z informacji, które posiadali policjanci wynikało, że związek z kradzieżą najprawdopodobniej może mieć współlokatorka pokrzywdzonej.

24-latka została zatrzymana, odzyskane zostały również pieniądze, które znajdowały się w dokumentach kobiety. Po zgromadzenia materiału dowodowego podejrzana usłyszała zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms