Posiadał marihuanę, haszysz i amfetaminę, usłyszał zarzut - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał marihuanę, haszysz i amfetaminę, usłyszał zarzut

Data publikacji 30.04.2018

Policjanci z wydziału kryminalnego z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczenia piwnicznego funkcjonariusze ujawnili marihuanę, amfetaminę i haszysz. Policjanci narkotyki zabezpieczyli, a 28-latek trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Z ich operacyjnych informacji  wynikało, że  mężczyzna  może ukrywać  narkotyki. Podczas przeszukania pomieszczenia piwnicznego funkcjonariusze ujawnili marihuanę, amfetaminę i haszysz.

28-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Żytniej 36. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms