Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trafił do aresztu na 3 miesiące za znęcanie się nad rodzicami

Data publikacji 27.04.2018

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad rodzicami. Z ustaleń wynika, że 35-latek mając blisko 3 promile wyzywał słowami wulgarnymi rodziców, niszczył przedmioty znajdujące się w mieszkaniu, chwycił za nóż kierując w ich stronę grożąc, że zabije, odkręcił gaz, a po chwili rzucił się i dusił ojca. Marcin M. już usłyszał zarzuty karne i został aresztowany na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło po 15. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu policjanci zastali członków rodziny. Po ustaleniu okoliczności zdarzenia, okazało się, że nietrzeźwy syn, bo mający blisko 3 promile w organizmie, agresywny wyzywał rodziców słowami wulgarnymi i niszczył przedmioty znajdujące się w mieszkaniu. W pewnym momencie chwycił za nóż i groził im, że ich zabije jednocześnie odkręcając gaz w kuchence. Zaraz po tym rzucił się na ojca i zaczął go dusić. Zaniepokojeni i zdenerwowani zaalarmowali policjantów o tym co dzieje się w ich domu

Policjanci zatrzymali agresywnego 34-latka i doprowadzili do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili podejrzanemu zarzut znęcania się. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka izolacyjnego. Sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

ms