Dwaj poszukiwani listem gończym w rękach policjantów - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwaj poszukiwani listem gończym w rękach policjantów

Data publikacji 26.04.2018

Policjanci z zespołu poszukiwań na Woli zrealizowali dyspozycje dwóch listów gończych. Funkcjonariusze zadziałali bardzo skutecznie – Marek G. i Paweł B. mieli do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyźni zostali zatrzymani na podstawie wydanych za nimi listów gończych.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni zrealizowali dwa listy gończe. Policjanci zatrzymali poszukiwanych mężczyzn zgodnie z dyspozycją Sądów, które wydały listy gończe w celu odbycia kary pozbawienia wolności, trafili już za kratki. 50-letni Marek G. był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe w celu odbycia kary 2 lat więzienia za przestępstwo oszustwa, natomiast 37-letni Paweł B. był poszukiwany listem gończym wydanym również przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w celu odbycia kary 14 dni więzienia. Mężczyzna został zatrzymany na terenie innej dzielnicy na ulicy.

ms