Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru

Data publikacji 23.04.2018

W ręce dzielnicowych wpadł 18-letni mężczyzna podejrzany o kradzież. Jego łupem był rower. Z ustaleń wynika, że do kradzieży doszło w nocy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ok. 1600 zł. 18-latek został zatrzymany w mieszkaniu skąd został doprowadzony do komendy na Woli. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży.

Do komendy na Wolę wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru. Z zawiadomienia wynika, że do kradzieży doszło w nocy, a rower został skradziony ze stojaka na rowery sprzed budynku mieszkalnego. Dzielnicowi mając tę informację udali się do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy, gdzie mógł przebywać mężczyzna mogący mieć związek ze zdarzeniem. Drzwi od mieszkania otworzył 18-latek podejrzewany o to przestępstwo. Mężczyzna został doprowadzony do komendy przy ul. Żytniej.

Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms