W zamrażalniku ukrył znaczną ilość narkotyków - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W zamrażalniku ukrył znaczną ilość narkotyków

Ponad 43 gramy marihuany zabezpieczyli wolscy kryminalni w jednym z mieszkań w na terenie dzielnicy. Na miejscu zatrzymali mężczyznę do którego należały narkotyki. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Funkcjonariusze z wolskiej komendy z wydziału kryminalnego posiadali informację, że na terenie dzielnicy znany im mężczyzna może posiadać narkotyki. Zorganizowali działania i skontrolowali lokal. W mieszkaniu był 19-letni Filip N. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili ukryte narkotyki w zamrażalniku. Worek foliowy z zawartością marihuany został przez nich zabezpieczony.

19-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. 19-latek usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

ms

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki