Policyjny Borsuk na spotkaniu z przedszkolakami - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny Borsuk na spotkaniu z przedszkolakami

Kom. Joanna Malina Policjant i asp. szt. Jacek Błaszczyk z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy, przy udziale bemowskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego i policyjnego Borsuka, przeprowadzili spotkanie z dziećmi z zerówki przy ul. Zachodzącego Słońca. Policjanci przypomnieli przedszkolakom najważniejsze numery alarmowe, zasady bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, a także to, jak mają zachowywać się w sytuacjach zagrożenia. Przedszkolaki otrzymały również książeczki dotyczące bezpieczeństwa.

Kom. Joanna Malina i asp. szt. Jacek Błaszczyk z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy, przy udziale bemowskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego oraz policyjnego Borsuka, zawsze chętnie uczestniczą w spotkaniach z dziećmi. Tym razem gościli w zerówkach przy uli Zachodzącego Słońca, aby spotkać się z dziećmi i porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie.

Policjanci rozmawiali z zerówkowiczami między innymi o numerach alarmowych, o tym jak należy korzystać z przejść dla pieszych i bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Funkcjonariusze sprawdzili wiedzę dzieci na temat znaków drogowych. Zerówkowicze otrzymali książeczki dotyczące bezpieczeństwa. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

ms

  • Spotkanie z dziećmi
  • Spotkanie z dziećmi
  • Spotkanie z dziećmi