Odpowie nie tylko za naruszenie miru domowego - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie nie tylko za naruszenie miru domowego

Data publikacji 12.03.2018

Policjanci komisariatu na Bemowie zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o naruszenie miru domowego, uszkodzenie mienia i groźby karalne. Z ustaleń wynika, że mężczyzna, po rozstaniu z partnerką, w nocy wtargnął do jej mieszkania, dokonał uszkodzeń oraz groził kobiecie, że ją zabije. Po usłyszeniu zarzutów karnych, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Około 3 nad ranem policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie dotyczące naruszenia miru domowego. Na miejscu okazało się, że były partner kobiety wtargnął do jej mieszkania, awanturował się, kopiąc zniszczył mienie w mieszkaniu oraz groził jej pozbawieniem życia.

Mającego ponad dwa promile alkoholu w organizmie 27-latka funkcjonariusze zatrzymali. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia miru domowego, uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się z kobietą.

ms