Fryzjer okradał pracodawców, usłyszał zarzuty - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Fryzjer okradał pracodawców, usłyszał zarzuty

Data publikacji 09.03.2018

Policjanci z wydziału do walki przestępczością przeciwko mieniu z Woli ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Z ich ustaleń wynika, że 20-latek będąc zatrudnionym jako fryzjer okradał swoich pracodawców. Łupem były artykuły kosmetyczne, a łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 11 tysięcy zł. Podejrzany już usłyszał zarzuty karne.

Do komendy na Wolę zgłosił się pokrzywdzony, który powiadomił o kradzieży do której doszło w salonie fryzjerskim. Z okoliczności sprawy wynika, że łupem sprawcy były artykuły kosmetyczne m.in. szampony, kremy, farby, a łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 1600 zł. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zajęli się sprawą. Niedługo po tym wpadli na trop mężczyzny.

20-letni Patryk M. został zatrzymany. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze inne takie zdarzenia, do których dochodziło w innych salonach fryzjerskich od wrzesnia ubiegłego roku. Łączna wartość strat wyniosła ponad 11 tysięcy zł.

Podejrzany usłyszał trzy zarzuty karne. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms