Z salonu kosmetycznego ukradł laptopa i telefon - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z salonu kosmetycznego ukradł laptopa i telefon

Data publikacji 09.02.2018

Policjanci z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Łupem sprawcy był laptop i telefon komórkowy o łącznej wartości ponad 1800 zł. 36-letni mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu. Usłyszał już zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do policjantów na Wolę zgłosiła się pokrzywdzona, która zawiadomiła o kradzieży laptopa i telefonu komórkowego. Do zdarzenia miało dojść w salonie kosmetycznym. Kobieta opisała, że podczas chwili nieuwagi, ktoś skradł te rzeczy. Ich wartość oszacowała na kwotę ponad 1800 zł.

Do ustalenia osoby za to odpowiedzialnej wkroczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W trakcie ustaleń okazało się, że związek ze zdarzeniem może mieć 36-letni mężczyzna. Funkcjonariusze ustalili również jego aktualne miejsce zamieszkania. Wcześnie rano udali się pod wskazany adres. Tam drzwi od mieszkania otworzył ustalony przez nich mężczyzna podejrzany o kradzież. 36-latek usłyszał w wolskiej komendzie zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms