Zatrzymany w związku z kradzieżą - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany w związku z kradzieżą

Data publikacji 06.02.2018

Wolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Łupem sprawcy były artykuły spożywcze, straty zostały oszacowane na łączną kwotę ok. 600 zł. Funkcjonariusze doprowadzili 35-latka do komendy. Dziś najprawdopodobniej mężczyzna usłyszy zarzut. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie został ujęty przez pracowników ochrony mężczyzna podejrzewany o kradzież. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 35-letni mężczyzna. Jego łupem były artykuły spożywcze. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy. Dziś najprawdopodobniej 35-latek usłyszy zarzut dotyczący kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms