Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym i zabezpieczyli dwie jednostki przypominające broń

Dwie jednostki przypominające broń palną zabezpieczyli wolscy kryminalni w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy u mężczyzny poszukiwanego listem gończym w celu odbycia kary trzech lat więzienia. Zabezpieczone jednostki które trafią do badań do laboratorium kryminalistycznego. Marek W. na podstawie decyzji sądu Rejonowego Warszawa Żoliborz został przewieziony do zakładu karnego.

Kilka dni temu, we wczesnych godzinach rannych, policjanci z zespołu poszukiwań wolskiej komendy zatrzymali Marka W. Do zatrzymania doszło w lokalu na terenie dzielnicy. Z ustaleń operacyjnych wynikało, że 35-latek może posiadać w mieszkaniu broń palną. Funkcjonariusze wiedzieli również o tym, że Marek W. jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Warszawa Żoliborz w Warszawie w celu odbycia kary trzech lat więzienia za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

Kryminalni dostali się do mieszkania. 35-latek był bardzo zaskoczony widokiem policyjnych legitymacji. Kryminalni przystąpili do przeszukania mieszkania. W trakcie czynności ujawnili dwa przedmioty przypominające broń palną oraz inne przedmioty. Marek W. został doprowadzony do komendy, skąd trafił do zakładu karnego. Zabezpieczone jednostki przypominające broń palną trafią do badań balistycznych w laboratorium kryminalistycznym. Na podstawie badań okaże się czy mężczyzna powinien mieć pozwolenie na jej posiadanie.

ms

  • Zabezpieczone jednostki przypominające broń palną
  • Zabezpieczona jednostka przypominająca broń palną