„Dziękuję policjantom za uratowanie życia” - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Dziękuję policjantom za uratowanie życia”

Data publikacji 24.01.2018

Takie podziękowanie wpłynęło od wdzięcznego mieszkańca dzielnicy na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomira Trojanowskiego. Mężczyzna był zatrzymany przez wolskich policjantów ds. związanej z uszkodzeniem mienia. W trakcie czynności policjantów poinformował on ich, że źle się czuje. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i zawieźli go do szpitala. Okazało się, że dzięki temu uniknął on poważnych konsekwencji dla zdrowia, a może i nawet życia.

Policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilku pojazdów. Na miejscu ustalili i zatrzymali mężczyznę mogącego mieć z tym związek. W trakcie wykonywania przez nich czynności mężczyzna zasygnalizował policjantom, że źle się czuje. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i zawieźli 71-latka do lszpitala. Po przeprowadzeniu niezbędnych badań okazało się, że dzięki  szybkiej pomocy policjantów, mężczyzna uniknął poważnych konsekwencji dla zdrowia, a może i nawet życia.

Niedługo po tym mężczyzna napisał list skierowany do Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomira Trojanowskiego, w którym dziękuje interweniującym policjantom za uratowanie życia oraz za życzliwość, z jaką spotkał się ze strony policjantów.

ms