Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek

Ponad 250 gramów marihuany, wagę elektroniczną i środki pieniężne na poczet przyszłych kar zabezpieczyli wolscy policjanci w jednym z mieszkań w na terenie dzielnicy. Na miejscu zatrzymali Adriana M. do którego należały narkotyki. 30-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Funkcjonariusze z wolskiej komendy podjęli interwencję wobec kierującego pojazdem.W trakcie sprawdzeń dokonywanych przez funkcjonariuszy, mężczyzna zachowywał się przez cały czas nerwowo. Okazało sie, że wewnątrz pojazdu posiadał kilka gram marihuany. Po ujawnieniu narkotyków, 20-latek został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy. W trakcie przeszukania mieszkania zajmowanym przez Adriana M.  funkcjonariusze ujawnili zawiniątka z suszem roślinnym, wagę elektroniczną oraz środki pieniężne na poczet przyszłych kar.

30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po zbadaniu i zważeniu narkotyków okazało się, że w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 250 gramów marihuany.

Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. 30-latek usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wobec niego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące.

ms

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki