Rozpoznajesz tę kobietę? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rozpoznajesz tę kobietę?

Data publikacji 12.01.2018

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek kobiety mogącej mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży do której doszło w grudniu ubiegłego roku przy ul. Miłej. Łupem sprawcy były dokumenty oraz środki płatnicze.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiety mogącej mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje kobietę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 60 385-07 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja,gov.pl.

ms