Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali fiata wartego 36 tys zł., podejrzany usłyszał zarzut

Data publikacji 09.01.2018

Wartego blisko 36 tys zł. fiata pochodzącego z przestępstwa ujawnili i zabezpieczyli policjanci z zespołu do walki z przestępczością samochodową z wolskiej komendy. Odzyskany pojazd trafił już na policyjny parking. Policjanci w tej sprawie przedstawili zarzut mężczyźnie podejrzanemu o przywłaszczenie pojazdu.

Do komendy na Wolę zgłosił się pokrzywdzony, który zawiadomił o przywłaszczeniu pojazdu marki fiat. Pojazd został oszacowany na kwotę ok. 36 tys zł. Z okoliczności sprawy wynika, że ustalony mężczyzna wypożyczył pojazd i od kilku miesięcy nie pokrywa należności finansowych za jego wynajęcie oraz nie zwrócił pojazdu do firmy.

Policjanci z zespołu do walki z przestępczością samochodową z komendy na Woli w ramach prowadzonych czynności ustalili, gdzie znajduje się fiat.

Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres, gdzie stał zaparkowany pojazd. Samochód został zabezpieczony i trafił na policyjny parking. 38-latek usłyszał zarzut w sprawie przywłaszczenia pojazdu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms