Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie za pomoc w zorganizowaniu wolskiej kampanii przeciw oszustom „na policjanta”

I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV podinsp. Mirosław Wasil złożył podziękowanie za dobrą i konstruktywną współpracę na ręce Pana Pawła Grota z Centrum Dobrego Druku. Dzięki zaangażowaniu doszło do zorganizowania kampanii przeciw oszustom „na policjanta”.

W wolskiej komendzie odbyło się spotkanie, podczas którego I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV złożył na ręce Pana Pawła Grota tabliczkę pamiątkową wyrażając tym samym podziękowanie za dobrą i konstruktywną współpracę, podpisaną przez Komendanta Stołecznego Policji Pana nadinsp. Pawła Dobrodzieja.

Dzięki tej współpracy udało się zorganizować kampanię profilaktyczno - informacyjną: „Nie daj się nabrać na wnuczka, na policjanta”, która dotarła do mieszkańców stolicy. Przygotowane plakaty i ulotki trafiły do kilkutysięcznych bezpłatnych egzemplarzy lokalnych gazet. Można było również zobaczyć slajd przestrzegający przed oszustami na moniotorach w Miejskich Zakładach Autobusowych oraz wszystkich stacjach i pociągach metra.

Podinsp. Mirosław Wasil przyznał, że postawa pana Pawła Grota niewątpliwie świadczy o wsparciu i wzorowej współpracy w naszej codziennej pracy.

Przypomnijmy, że w przygotowanych materiałach znajdują się również informacje o „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji „Moja Komenda”, które wpisują się w ideę programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”, zapoczątkowanego w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

ms