Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunki osób mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w listopadzie br. przy ul. Jana Kazimierza.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 603 98-31 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja,gov.pl.

ms

  • Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna