Zarzuty za pobicie taksówkarza i uszkodzenie jego pojazdu - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Zarzuty za pobicie taksówkarza i uszkodzenie jego pojazdu

Data publikacji 19.12.2017

W ręce policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa wpadło dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie i uszkodzenie mienia. Z ustaleń wynika, że podczas przejazdu taksówką mężczyźni zaatakowali kierowcę, rzucili się na niego, następnie zniszczyli pojazd. Pobity kierowca wyrwał się i uciekł. Dwóch podejrzanych usłyszało już zarzuty.

Po północy policjanci z bemowskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o tym, że doszło do pobicia taksówkarza. Okazało się również, że został zniszczony jego samochód. Nie czekając długo, natychmiast ruszyli w poszukiwaniu napastników. Po chwili poszukiwań, zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mogli brać udział w tym zdarzeniu. Z ustaleń wynika, że podczas przejazdu taksówką mężczyźni zaatakowali kierowcę, rzucili się na niego, następnie zniszczyli mu pojazd. Pobity kierowca wyrwał się i uciekł.

Zatrzymani  mężczyźni trafili do policyjnej celi. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili podejrzanym zarzuty pobicia i uszkodzenia mienia. W trakcie przesłuchania, obaj przyznali się do zarzucanego czynu i poddali dobrowolnie karze.

ms