Aktualności

"Uwierz w marzenia - na nie nigdy nie jest za późno" - zrealizowaliśmy marzenie 14-latki

Zrealizowane marzenie 14-latki, podopiecznej Fundacji „Mam Marzenie” nie byłoby możliwe bez udziału funkcjonariuszy wolskiej i bemowskiej komendy na czele z szefem wolskich policjantów mł. insp. Sławomirem Trojanowskim. Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV w imieniu pracowników i policjantów odebrał podziękowanie za wsparcie i zaangażowanie w realizację spełnienia marzenia.

Kilka dni temu doszło do niecodziennego spotkania z wolontariuszami Fundacji „Mam Marzenie" oraz podopieczną tej Fundacji - marzycielką Martą, jej mamą a także osobami, które uczestniczyły w tej fantastycznej chwili. W spotkaniu, które było jednocześnie spełnieniem marzenia Marty uczestniczył szef wolskich policjantów mł. insp. Sławomir Trojanowski, który jest również wolontariuszem Fundacji „Mam Marzenie”.

Spotkanie było wspaniałą okazją do spełnienia „marzenia” 14-letniej Marty. To właśnie pracownicy i policjanci Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV poprzez zbiórkę w ramach akcji "Zamień kwiaty na marzenia" ufundowali „marzenie” dziewczynki. Zaskoczenie 14-latki było ogromne i pełne wzruszeń podczas tej niezwykłej chwili. Na jej twarzy można było wyczytać zaskoczenie i radość ze spełnionego marzenia. Życzymy Marcie wszystkiego dobrego!

Jesteśmy dumni, iż jest to już szóste spełnione marzenie do którego przyczynili się pracownicy i policjanci z wolskiej komendy.

Przesłaniem zaangażowania jest wiara w „siłę marzeń”, która powoduje, iż każdy krok w przyszłość niesie pozytywne wyzwania.

Materiał ze spotkania z dziewczynką:

LInk: http://www.mammarzenie.org/marzyciele/7860-Marta/16603-spe%C5%82nienie-marzenia/

mat. Fundacja Mam Marzenie/ms

Fotorelacja

  • Spotkanie z Fudacją "Mam Marzenie"
  • Spotkanie z Fudacją "Mam Marzenie"
  • Spotkanie z Fudacją "Mam Marzenie"
  • Spotkanie z Fudacją "Mam Marzenie"
  • Spotkanie z Fudacją "Mam Marzenie"
  • Spotkanie z Fudacją "Mam Marzenie"