Kolejne spotkanie o bezpieczeństwie z przedszkolakami - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Kolejne spotkanie o bezpieczeństwie z przedszkolakami

Kolejny raz policjantka kom. Joanna Malina z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy, przy udziale bemowskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego, przeprowadziła spotkania z dziećmi z Przedszkola nr 222. Policjantka przypomniała przedszkolakom najważniejsze numery alarmowe, zasady bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, a także to, jak mają zachowywać się w sytuacjach zagrożenia. Przedszkolaki otrzymały również książeczki dotyczące bezpieczeństwa.

Policjantka kom. Joanna Malina z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy, przy udziale bemowskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego, zawsze chętnie uczestniczy w spotkaniach z dziećmi. Tym razem gościła w Przedszkolu nr 222, aby spotkać się z przedszkolakami i porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie.

Policjantka rozmawiała z przedszkolakami między innymi o numerach alarmowych, o tym jak należy korzystać z przejść dla pieszych i bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Funkcjonariuszka sprawdziła wiedzę przedszkolaków na temat znaków drogowych. Przedszkolaki otrzymały książeczki dotyczące bezpieczeństwa. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

ms

  • Spotkanie z przedszkolakami
  • Spotkanie z przedszkolakami