Odpowie za kradzież - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Odpowie za kradzież

Data publikacji 08.12.2017

Zegarki o wartości ponad 650 złotych były łupem 26-letniego mężczyzny. Mężczyzna został zatrzymany w wolskim markecie. 26-latka ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Podejrzany dziś najprawdopodobniej usłyszy zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 26-letni mężczyzna. Jego łupem były cztery zegarki. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany dziś najprawdopodobniej usłyszały zarzut dotyczący kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms