Odpowie za kradzież - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Odpowie za kradzież

Data publikacji 01.12.2017

Alkohol o wartości ponad 600 złotych były łupem 27-letniej kobiety. Kobieta została zatrzymana w bemowskim markecie. 27-latkę ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Podejrzana usłyszała już zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bemowscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzaną o kradzież jest 27-letnia kobieta. Jej łupem był alkohol. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, kobieta wzbudziła podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął ją obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął ją i zaalarmował Policję. Okazało się również, że kobieta ma związek z kradzieżą do której doszło dzień wcześniej.

Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i przewieźli ją do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzana usłyszała zarzut dotyczący kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms