Zniszczył lokal usługowy, usłyszał cztery zarzuty - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Zniszczył lokal usługowy, usłyszał cztery zarzuty

Data publikacji 29.11.2017

Policjanci z Woli zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia, groźby karalne oraz znieważenie policjantów. Funkcjonariusze zostali zaalarmowani o tym, że mężczyzna wtargnął do lokalu, zniszczył meble oraz ściany i szarpię się z właścicielem. Agresywny 39-latek groził pokrzywdzeniu i znajomej oraz znieważył policjantów. Teraz, po usłyszeniu zarzutów, może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Około 20.00 do policjantów z Woli zaalarmował świadek o tym, że do lokalu usługowego wtargnął mężczyzna, który jest agresywny, szarpie się z właścicielem, grozi mu i niszczy lokal. Funkcjonariusze natychmiast pobiegli na miejsce. Tam, zatrzymali 39-latka, który był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna krzyczał i wyzywał policjantów.

39-latek trafił do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, podejrzany usłyszał cztery zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia, gróźb karalnych kierowanych wobec dwóch pokrzywdzonych oraz znieważenia policjantów.

ms