Włamał się do forda i skradł paczki kurierskie - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Włamał się do forda i skradł paczki kurierskie

Data publikacji 28.11.2017

Policjanci z wolskiej komendy, chwilę po kradzieży z włamaniem do pojazdu, wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Okazało się, że sprawca, po pokonaniu zabezpieczenia w pojeździe, skradł paczki, które miały zostać dostarczone przez firmę kurierską. Jego łupem były również dokumenty i pieniądze. 26-latek już usłyszał zarzut, odzyskane rzeczy trafiły do właścicielki.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zostali wezwani na interwencję dotyczącą kradzieży z włamaniem do pojazdu. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że po pokonaniu zabezpieczenia w fordzie, sprawca skradł paczki, które miały zostać dostarczone przez firmę kurierską. Dodatkowo pokrzywdzona dodała, że zostały skradzione również jej dokumenty i pieniądze. Funkcjonariusze dokonali rozpoznania terenu. Ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć młody mężczyzna, który mieszka w pobliżu. Policjanci wytypowali lokal, w którym przebywał 26-latek.

Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ujawnili paczki oraz dokumenty pochodzące z przestępstwa. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

ms