Po zarzutach trafił na 60 dni za kratki - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Po zarzutach trafił na 60 dni za kratki

Data publikacji 17.11.2017

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Jego łupem był sprzęt elektroniczny wartości ponad 500 zł. 29-latka ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie jeszcze substancje psychotropowe oraz jest poszukiwany nakazem doprowadzenia. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 29-letni mężczyzna. Jego łupem sprzęt elektroniczny o wartości ponad 500 zł. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję.

Policjanci sprawdzili mężczyznę. Okazało się, że posiada przy sobie jeszcze substancje psychotropowe oraz jest poszukiwany nakazem doprowadzenia w celu odbycia kary 60 dni pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzuty. Z przesłuchania trafił do zakładu karnego.

ms