Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 31.10.2017

Ponad 40 gramów marihuany oraz kokainę zabezpieczyli wolscy policjanci. Na miejscu zatrzymali 27-latka do którego należały narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich w zamian za korzyść osobistą. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli skontrolowali pojazd, którego pasażerem był 27-latek. Podczas interwencji, w pewnej chwili, mężczyzna odrzucił od siebie zawiniątka, licząc, że ujdzie to uwadze mundurowych.

Policjanci od razu spostrzegli dziwne zachowanie 27-latka. Okazało się, że odrzucone zawiniątka zawierały ponad 44 gramy marihuany i kokainę. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Podejrzany usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich w zamian za korzyść osobistą. Wobec niego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

ms